Digiteknik olarak cas marka endüstriyel terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas endüstriyel terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas endüstriyel terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

Alt Kategoriler

PB[1]

Digiteknik olarak cas marka basit tartım terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas basit tartım terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas basit tartım terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

PR-C

Digiteknik olarak cas marka sayım terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas sayım terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas sayım terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

CI-1580A[1]

Digiteknik olarak cas marka ağırlık kontrol terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas ağırlık kontrol terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas ağırlık kontrol terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

FW500

Digiteknik olarak cas marka sulu ortamlar terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas sulu ortamlar terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas sulu ortamlar terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

CPS plus

Digiteknik olarak cas marka tehlikeli ortamlar  terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas tehlikeli ortamlar  terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas tehlikeli ortamlar terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

NT-600A

Digiteknik olarak cas marka tank/kap/hazne terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas tank/kap/hazne terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas tank/kap/hazne terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

CMS-2000

Digiteknik olarak cas marka kalite kontrol terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas kalite kontrol terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas kalite kontrol terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

CPS plus

Digiteknik olarak cas marka depo yönetimi terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas depo yönetimi terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas depo yönetimi terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

CPK-001TAS

Digiteknik olarak cas marka dolum sistemleri terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas dolum sistemleri terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas dolum sistemleri terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

  • Filtrele
SW-1S(ID-U)

Basit Tartım Terazisi

SW-1S, 25 mm geniş boyutlu LCD ekranı ile uzun saatler süren çalışmalarda etkilidir.

• Enerji tasarrufu sağlayan otomatik kapanma fonksiyonu 
• 25 mm geniş boyut yüksek çözünürlüklü ekran 
• Uzun süreli batarya kullanım

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Etibank Tesisler Yolu Caddesi, No:14 , Avcılar, İstanbul

Tel:  0850 532 6 541 - 0212 509 6 700

Fax: 0212 963 6 541 - 0212 694 6 500

E-mail : info@digiteknik.com.tr

  Whatsapp:  0850 532 6 541

 

Konum Bilgimiz