Digiteknik olarak cas marka laboratuar terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas laboratuar terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas laboratuar terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

Alt Kategoriler

XE[4]

Digiteknik olarak cas marka analitik terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas analitik terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas analitik terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

SW-1S(ID-U)

Digiteknik olarak cas marka basit tartım terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas basit tartım terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas basit tartım terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

CXM50[1]

Digiteknik olarak cas marka nem tayin terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas nem tayin terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas nem tayin terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

CCK-5500[1][1]

Digiteknik olarak cas marka ağırlık kalibrasyonu terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas ağırlık kalibrasyonu terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas ağırlık kalibrasyonu terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

CU

Digiteknik olarak cas marka veri gönderimi terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas veri gönderimi terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas veri gönderimi terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Etibank Tesisler Yolu Caddesi, No:14 , Avcılar, İstanbul

Tel:  0850 532 6 541 - 0212 509 6 700

Fax: 0212 963 6 541 - 0212 694 6 500

E-mail : info@digiteknik.com.tr

  Whatsapp:  0850 532 6 541

 

Konum Bilgimiz