Digiteknik olarak cas marka lojistik terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas lojistik terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas lojistik terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

Alt Kategoriler

CLIS Series (1)

Digiteknik olarak cas marka hacim ölçer terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas hacim ölçer terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas hacim ölçer terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

CFS[1]

Digiteknik olarak cas marka depo yönetimi terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas depo yönetimi terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas depo yönetimi terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

RW-P[1]

Digiteknik olarak cas marka araç tartımı terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas araç tartımı terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas araç tartımı terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

WBKE-1

Digiteknik olarak cas marka demiryolu tartımı terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas demiryolu tartımı terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas demiryolu tartımı terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

WBKE-1

Digiteknik olarak cas marka uçak tartımı terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas uçak tartımı terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas uçak tartımı terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

  • Filtrele
sm6000_WP01_01
Kategori: Perakende

SM-6000'in en son yeniliklerimizle hem operatörler hem de müşteriler için sorunsuz ve verimli pratiklik sağlayan en son teknoloji ve büyüleyici özelliklerle tam donanımlıdır. 15 ”yüksek kontrast renkli müşterilerin gösterdiği ekranla ek gelir ve marka bilinirliği yaratın. Hi-Touch...

sm5600ex_WP01_01
Kategori: Perakende

SM-5600, kullanıcıların uzun PLU numaralarını ezberlemeden sistemde sezgisel olarak gezinmelerini sağlayan son teknoloji bir dokunmatik ekrana sahiptir. Bunu son derece verimli bir sistem ve diğer zaman kazandıran ön ayarlarla tamamlayan kullanıcılar, göz açıp kapayana kadar ürün listelerine...

sm5500G_WP01_01 (1)
Kategori: Perakende

SM-5500G, parmaklarınızın ucunda çoklu perakende çözümler sunan gelişmiş PC tabanlı sistem ölçekli yazıcı. SM-5500G'nin çeşitli yenilikçi fonksiyonlarıyla işlem gelirini artırır, entegre sıra ve toplama sistemiyle işlemleri iyileştirir. DIGI'nin PC skalasının sunduğu gerçek...

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Etibank Tesisler Yolu Caddesi, No:14 , Avcılar, İstanbul

Tel:  0850 532 6 541 - 0212 509 6 700

Fax: 0212 963 6 541 - 0212 694 6 500

E-mail : info@digiteknik.com.tr

  Whatsapp:  0850 532 6 541

 

Konum Bilgimiz